120 LAT ISTNIENIA URBIS – DNI OTWARTE

120 lat istnienia Urbis Sp. z o.o. stało się okazją do zaproszenia na teren firmy mieszkańców Gniezna i okolic. 18 maja 2013 r. z myślą o młodszych i starszych Gnieźnianach zostały zorganizowane „ Drzwi otwarte”.

Impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Rolę konferansjera  pełnił członek zarządu Henryk Gędek.

Mieszkańcy mogli  z bliska przyjrzeć się  pracy specjalistycznych pojazdów, które na co dzień służą  utrzymaniu. czystości ulic naszego miasta.

Na terenie firmy gościły jednostki Straży Pożarnej i policji, które również zaprezentowały swój sprzęt. Można było również odwiedzić stoiska PEC  oraz MPK i PWiK.

Popularnością cieszył się, zorganizowany przez naszego pracownika- p. Waldemara Kraskę, konkurs żużlowy, uświetniony obecnością znanego gnieźnieńskiego żużlowca- Dawida Dąbka.

Licznym atrakcjom towarzyszyły występy grup tanecznych i wokalnych z MOK  oraz dzieci z Przedszkola nr 9 „Leśne Ludki” w Gnieźnie.  Wszystkie występujące dzieci i młodzież zostały obdarowane przez Prezydenta Miasta Gniezna Jacka Kowalskiego oraz Prezesa URBIS Edmunda Młodzikowskiego   nagrodami ufundowanymi przez Urbis Sp . z o.o.

Dzięki życzliwości  Polskiego Koła Ekologicznego. Oddział w Gnieźnie mieszkańcy miasta mogli zobaczyć owoce konkursu ekologicznego. Piękna biżuteria oraz maskotki  z surowców wtórnych zachwyciły niejednego gościa imprezy. Na scenie swoje projekty ubrań zaprezentowały Gimnazjum nr 4 z Gniezna, Gimnazjum z Żydowa oraz Gimnazjum z miejscowości Trzemżal pokaz ekologicznej mody wzbudził gorący aplauz publiczności.

Oczywiście nie mogło obyć się bez tradycyjnej grochówki, którą raczyła naszych mieszkańców P. Wiesia Kamińska z uśmiechniętymi pomocnicami.

Impreza stała się też okazją do  przekazania mieszkańcom informacji dotyczących realizacji projektu unijnego –„System unieszkodliwiania odpadów komunalnych wraz z budową ZZO Lulkowo”.

Goście, którzy odwiedzili nasza spółkę zostali obdarowani drobnymi upominkami firmowymi.
Liczne atrakcje i konkursy oraz piękna słoneczna pogoda sprawiły, że URBIS Sp. z. o.o. odwiedziły tłumy mieszkańców.

 

110 11 13 17 21

Komentowanie jest wyłączone